WIDEX MOMENT™ - Şimdiye kadarki en saf, doğal sesi sunar

HAYATI DEĞİŞTİREN BİR KARARI DUYUNWIDEX MOMENT ™

Lukather, gitarist, şarkıcı, söz yazarı ve plak yapımcısı,

dokuz yaşından beri rock and roll çalıyor.

Bu yaz, doğal sese sahip PureSound teknolojisine sahip devrim niteliğindeki yeni WIDEX MOMENT ™ işitme cihazlarına yükseltti. “Gerçekten hayat değiştiriyor” dedi, “Birdenbire,

25 yıldır duymadığım sesler duyuyorum”

WIDEX MOMENT ™-

BU SES HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR

Şimdiye kadar harika bir işitme cihazı bile her zaman bir işitme cihazı gibi ses çıkarmıştır – Şimdiye kadar.

Devrim niteliğindeki WIDEX MOMENT ™, şimdiye kadarki en saf, doğal sesi sunmak için oyunu değiştiriyor. Tipik olarak, bir işitme cihazında işlenen ses, doğrudan duyulandan daha sonra kulak zarına ulaşır. Ve bu iki “senkronize olmayan” sinyal karıştığında, yapay bir ses elde edersiniz.

Ama şimdi her anı duyabilirsiniz – eskiden olduğu gibi. WIDEX MOMENT’i günlük yaşamlarında, çeşitli ortamlarda deneyen 101 kullanıcıyla anket yaptık; bunların %91’’i sesin mevcut işitme cihazlarına kıyasla daha tatmin edici ve daha gerçek yaşam gibi olduğunu belirtti.*

WIDEX MOMENT™ ve TV PLAY™
BİRLİKTE ÇOK İYİ SONUÇ VERİYOR

WIDEX MOMENT™ artık TV PLAY’e kusursuzca bağlanabiliyor. Böylece kullanıcılar televizyonu inanılmaz doğal ses kalitesiyle doğrudan işitme cihazlarına aktarabiliyor ve televizyonun, filmlerin ve maçların tadını daha iyi çıkarabiliyor.

GİZLİ ŞARJ EDİLEBİLİRLİK

mRIC modeli piyasada bulunan en küçük şarj edilebilir hoparlörü kanal içinde işitme cihazıdır, her anı duymak için gereksinim duyduğunuz tüm gücü içermektedir.

İşitme cihazı pilleriyle uğraşmanıza gerek yok, basit bir şarj aleti hayatınızı kolaylaştırır.

Widex şarj edilebilir işitme cihazlarını, küçük ve kullanması kolay Widex Standart Şarj aletiyle şarj edebilirsiniz.

Widex şarj edilebilir işitme cihazlarınıza Widex Charge n Clean aletiyle daha iyi bakabilirsiniz.

HER ŞEYİ DEĞİŞTİREN SESİ KEŞFETMEK İÇİN ÜÇ YENİ YOL

WIDEX MOMENT™ serisini büyüterek üç yeni format ekledik; bunlardan biri neredeyse görünmez “tümüyle kanal içinde” CIC-M. Böylece herkese uygun, inanılmaz doğal MOMENT sesini duymak için yeni yollar var.

SAĞLAMLIK

WIDEX MOMENT™ nemin yol açtığı hasarı azaltmak için tasarlanmıştır. Korozyon ne kadar az olursa cihaz ömrü o kadar çok uzar.

İleri düzey su geçirmez nano kaplamaya,
sağlam mikrofonlara ve akıllı mühendisliğe hoş geldiniz.
Pil kapağı olmadığı için nemin girebileceği delik sayısı azalmaktadır.

WIDEX MOMENT™ İŞİTME CİHAZI MODELLERİNİ İNCELEYİN

WIDEX MOMENT™ üç kulak arkası model, dört hoparlörü kanal içinde model ve üç kulak içi model halinde üretilmektedir. İşitme uzmanlarımız size özgü işitme kaybınız ve yaşam tarzınıza göre ideal modeli seçmenize yardım edebilir.

Kulak arkası modellerde 13 farklı renk seçeneği olup,3 farklı renk kulak içi modellerde sunmaktayız.

isitme-cihazi-almadan-once

WIDEX MOMENT™ UYGULAMASI

BU UYGULAMA DUYMAK İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE DUYMANIZI KOLAYLAŞTIRIR.

WIDEX MOMENT™ ile, iPhone veya Android telefonunuzdaki bir uygulamayı kullanarak işitme cihazınızı tam olarak kontrol etme seçeneğiniz vardır. İşitme duyunuza ince ayar yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, böylece tam olarak sizin için önemli olan anlarda tam olarak tercih ettiğiniz sesi elde edersiniz. Akıllı geliştirme ve test etme, kolay ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlar. Ve karanlık mod görünümü, gizli kullanım sağlar.

İŞİTME CİHAZI UYUMLULUĞU

WIDEX MOMENT™ uygulaması aşağıdaki WIDEX MOMENT™ modelleriyle çalışır :

  • mRIC (MRR2D)
  • RIC 312 (MRB2D
  • BTE13 D (MBB3D)

Diğer tüm modeller , ses seviyesi ve programlar gibi temel işlevleri basit ve gizli bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan TONELINK uygulamasını kullanır . TONELINK, sizi kişiselleştirilmiş işitmeye yönlendiren SoundSense Learn özelliğine sahip değildir.

DAHA İYİ İŞİTMEK KOLAYLAŞTI… REHBERİMLE

Kılavuzum, Moment uygulamasında, kullanıcıların işitme cihazlarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir özelliktir. İşitme cihazlarını açmaktan seslerini kişiselleştirmeye kadar her konuda kendilerine yardımcı olacak adım adım talimatlar, videolar ve kısa kurslar şeklinde tavsiyeler alıyorlar. İşitme cihazlarını daha iyi tanıyarak, kullanıcıların memnuniyet şansının daha yüksek olduğuna inanıyoruz.

SES SİZİN İÇİN YAPILMIŞTIR

Uygulamanın My Sound bölümü, sesinizi kendinize göre ayarlamanıza yardımcı olmak için yapay zekanın gücünden yararlanır. Sesi kendi durumunuza göre ayarlayabilmeniz için bir dizi ses karşılaştırmasında AI’nın size rehberlik etmesini seçebilirsiniz. Veya dünyanın her yerindeki benzer durumdaki diğer WIDEX MOMENT™ kullanıcılarının tercihlerinden otomatik olarak oluşturulmuş bir ses profili seçebilirsiniz!

KENDİ KİŞİSEL PROGRAMLARINIZI OLUŞTURUN

İşlerin senin istediğin gibi olmasını ister misin? (Kim istemez!) İster teknik bir sihirbaz ister teknofobik olun, kendi kişiselleştirilmiş programlarınızı yapmak çok kolay. Yeni programlarınızı oluşturun ve adlandırın – hatta her birine benzersiz bir fotoğraf verin.

SoundSense Learn’ün rehberiniz olmasına izin verin. Ve ofisiniz, favori kafeniz veya başka bir yer için özel bir program yapın.

HER YERDEN UYGULANAN İŞİTME CİHAZI

WIDEX REMOTE CARE™

Akıllı telefonunuz aracılığıyla işitme uzmanınızla bağlantı kurarak gerçek zamanlı işitme yardımı alın.

İŞİTME CİHAZI PROFESYONELİNİZLE BAĞLI KALIN

WIDEX REMOTE CARE™ ile anında işitme desteği alırsınız.

İşitme zorluklarınızı kendi evinizin rahatlığında veya sizin için anlamlı olan her yerde açıklayabilirsiniz. Yoğun programınıza ince ayar yapın ve kliniğe gitmekten zaman kazanın.

UZAKTAN İŞİTME DESTEĞİ İLE BAŞLAYIN

  • Uzaktan işitme bakımının faydaları
  • Akıllı telefonunuzu ayarlamak için 3 basit adım
  • Randevu kontrol listesi
  • Uzaktan randevunuza katılma