EVOKE işitme cihazı, akıllı bir cihazdan beklediğiniz gibi her kullandığınızda evrimleşir.

İnteraktif seçenekler, dinleme deneyiminizi kolayca biçimlendirmenize yardım eder ve isterseniz tüm kontrolü size devreder.

EVOKE işitme cihazı ayarlarını gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal sese ulaşmanızı sağlar. Ayrıca EVOKE belirli modellerinde iPhone ile direkt bağlantı imkanı sunar.

DAHA AKILLI OLMASINA YARDIMCI
OLURSUNUZ

Widex SoundSense Teknolojisi, EVOKE’u her kullandığınızda, akıllı bir işitme cihazından beklediğiniz gibi geliştiği anlamına gelir. Bunun nedeni, siz ve başkaları dinleme deneyiminizi kişiselleştirdiğinizde, EVOKE farklı durumlardan öğreniyor.

Bu anonim verileri herkes için daha iyi bir dinleme deneyimi yaratmak için kullanırız. Böylece bugün satın aldığınız harika işitme cihazı, yarın daha da iyi olacak şekilde gelişir!

SİZİN GEREKSİNİMLERİNİZİ BİLİR

EVOKE klasik ve pop müzik arasındaki farkı bilir. Bir toplantının bir partiden ne kadar farklı olduğu. Ve içeride ve dışarıda size ayak uydurur - çevrenizin haritasını çıkarır ve buna göre ayarlanır.

Maruz kaldığınız sesler sürekli değiştiği için, EVOKE işitme cihazı, Fluid Sound Analyzer aracılığıyla çevrenizdeki ortama tepki verir.

Daha da kişiselleştirilmiş bir ses mi istiyorsunuz?

EVOKE uygulamasına birkaç dokunuşla nasıl işitmeyi tercih ettiğinizi öğretin. Sound Sense Öğrenme özelliği, aralarından seçim yapabileceğiniz iki ses profili sunar. Sadece onları dinleyin ve tercih ettiğiniz sesi seçin – istediğiniz kadar.

Yerinde memnuniyet elde etmek hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı.

BİRKAÇ DOKUNUŞ KADAR KOLAY

Daha da kişiselleştirilmiş bir ses mi istiyorsunuz?

EVOKE uygulamasına birkaç kez tıklayarak işitme tercihinizi EVOKE‘a öğretin. Ses Algısını Öğrenme özelliği, iki ses profilinden birini seçmenize yardımcı olur. Sadece dinleyin ve tercih ettiğinizi seçin. Bunu, istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde ve anda bunu yapabilmek hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı.

NEYİ İŞİTMEK İSTEDİĞİNİZE SİZ KARAR VERİN

Ortam gürültülü olduğunda, işitme cihazınızın konuşmaları işitmenizi engelleyecek tüm sesleri filtrelemesini istersiniz. Sakin ortamlarda ise, tüm ince ayrıntıları işitmek istersiniz.

EVOKE'un içerdiği Akışta Ses Denetleyicisi (Fluid Sound Controller), farklı ses ortamlarında optimum sesi ayarlar. Artık işitme cihazını ayarlamak kolaylaştığı gibi, EVOKE yaşamınızdaki değişikliklere de hızla adapte olur.

BU İŞİTME CİHAZI
ASLA UNUTMAZ

EVOKE hiçbir şeyi unutmadığı gibi, akıllı otomasyonları sayesinde siz de, onu kullanıyor olduğunuzu unutabilirsiniz.

Ses Algısına Adaptasyon teknolojisi, yaptığınız tüm değişiklikleri hatırlar ve benzer durumlarda bunları akıllıca uygular. Bunu, tümüyle farklı bir ortamda bulunsanız bile yapar.

Bu akıllı işitme cihazı, tek kelimeyle… akıllıdır.

GERÇEK YAŞAMDAKİ SES
DOĞAL ÜRETİLİR

İşitme bilimi dünyasında her sesin kendi “tarifi” vardır. Ve sesler ne kadar gerçek yaşamdaki gibi ise o kadar kolay duyulur. İşte bu nedenle EVOKE bir işitme cihazından alınabilecek en doğal sesi vermektedir.

Bir rock konserinde heavy metal şarkılar dinlemek isteyebilirsiniz, fakat işitme cihazınızda metalik ses istemezsiniz. Kalite farkını kendi kulağınızla deneyimleyin.

ARKANIZA YASLANMAK İSTEDİĞİNİZDE

Bazı kişiler kendi işitme deneyimlerini yönlendirmek istemezler.

Arkanıza yaslanmak istediğinizde, Evrensel programı deneyin. EVOKE bu programda çalışırken, içerdiği Akışta Ses Analizörünü ve Denetleyicisini, bir otomatik pilot gibi kullanarak, gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik ayarlanır.

isitme-cihazlari-ne-kadar-ise-yarar