unitron-isitme-cihazlari

KEYİFLİ DENEYİMLER BLU İLE YAŞANIR

Hayat, birçok beklenmedik fırsat sunar. İşitme cihazı kullanıcılarının, her anın tadını doyasıya çıkarmalarını sağlayacak işitme cihazlarıyla tanışın.

Hiç olmadığı kadar kolay uyum sağlayan ve kişiselleştirilmiş işitme deneyimi

Yüksek derecede gelişmiş sinyal işlemleme sistemimiz Integra OS’i kullanan, en yeni platformumuz Blu ile tanışın. Kolay kişiselleştirilebilen, her cihaza bağlanabilen ve şık tasarıma sahip yeni cihazlarla her duruma hazırlıklı ve hayatı güzelleştiren işitme çözümleri sunabilirsiniz.

Bunların hepsi iki kat daha fazla belleğe sahip yeni Sonova PRISM™ (Gerçek Zamanlı Akıllı Ses Yönetimi İşleme) çipiyle desteklenir.

Hayat sizi nereye götürürse götürsün, en iyi ses performansı

Yaşam süprizlerle doludur. Ses ise yaşamın getirdiği süprizlere ayak uydurmalıdır. Hayat sizi nereye götürürse götürsün dinleme özgürlüğü için Blu güçlü binaural iletişimle otomatik ses optimizasyonunu bir araya getirir.

KONUŞMAYA ODAKLANIN

AutoFocus 360, konuşmanın nereden geldiğini belirlemek için dört mikrofondan oluşan bir binaural ağ kullanır ve her kulaktaki amplifikasyonu dinamik olarak değiştirir.

Dikkat dağıtıcı unsurları azaltın

AutoFocus 360, dinamik gürültü azaltma özelliğini kullanarak arka plan gürültüsünü azaltır ve kalabalık bir kafe gibi karmaşık ortamlarda bile yüz yüze konuşmalara katılmayı kolaylaştırır.

Yumuşak sesleri artırın

Her ses konuşmada önemli rol oynar. Soft speech lift özelliği konuşmadaki küçük nüansları artırarak, daha düşük sesleri bile daha net bir hale getirerek işitilmesini kolaylaştırır.

Küçük farkları yakalayın

Mekansal Farkındalık özelliğini, işitme cihazlarında genelde kaybedilen ipuçlarını yakalayacak şekilde tasarladık.

ANINDA KOLAY KİŞİLEŞTİRME

Her işitme cihazı kullanıcısının dinleme deneyimi kendine özel ve kimi zaman da beklenmediktir. Bu yüzden Blu, Remote Plus uygulamasıyla anında kolay kişiselleştirme sunar.

  • Geçici otomatik program yardımcıları
  • Yeni isteğe bağlı ve manuel programlar
  • Uzaktan ayar özelliğiyle uzaktan profesyonel ince ayarlamalar gerçekleştirilebilir

Bir bas, mid ve tiz dengeleyici ve özel müzik türü seçenekleri

TÜM CİHAZLARA UYGUN BAĞLANTI

İster doğrudan işitme cihazlarına medya göndersinler, ister tamamen eller-serbest telefon aramaları yapsınlar, Bluetooth bağlanabilirliği sayesinde Moxi Blu serisi en sevdikleri teknolojiyle sorunsuz bağlantı kurmalarını sağlar.

HİÇ OLMADIĞI KADAR FAZLA SEÇENEK

Ekstra kolaylık için, kullanıcılar artık aynı anda bir telefon ve bir tablet gibi iki dijital cihaza bağlanabilir ve işitme cihazlarını sekiz adede kadar Bluetooth özelliğine sahip cihazla eşleştirebilir.

Tek dokunuşla daha fazla kontrol

Yeni bağlantı kontrolü seçeneğimizle kullanıcılar medya ve aramaları kolaylıkla kontrol edebilir ve yalnızca kulaklarına dokunarak sesli asistanlara erişebilir.

YAŞAMA GÖRE TASARIM

Moxi Blu serisi RIC işitme cihazlarımızı, rahatlık ve kullanım kolaylığını göz önünde bulundurarak tasarladık. Seride iki adet lityum iyon tekrar şarj edilebilir tasarım ve bir adet tek kullanımlık pille çalışan geleneksel tasarım bulunuyor. Moxi Blu serisi, kullanıcılar gereksiz zorluklarla karşılaşmadan dinleme yolculuklarının tadını çıkarsın diye geliştirildi.

Herkesin seveceği bir işitme deneyimi

Deneyim yeniliklerimizle güçlü bir başlangıç yapın

Yolculuk boyunca kimin bir rehbere ihtiyacı olmaz ki? Blu, kullanıcıları, kendi koşullarında daha fazla kontrol, seçenek ve destek sunan gelişmiş araç ve özelliklerle buluşturur. Örneğin, onlara yararlı ipuçları ve kılavuz videolar göndererek işitme çözümlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar.

İşitme cihazı kullanıcılarına gelecek için güven verin

Hayatın bizi nereye götüreceğini bilemeyiz. Blu ile en uygun zamanda, en uygun yerde uzaktan ince ayarlamalar gerçekleştirebilirsiniz. Gelecekte ihtiyaçları değişirse kullanıcılar mevcut işitme cihazındaki yazılımı yükseltebilirler.